​Założyciel firmy DATAPAX, konsultant, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych w zakresie zarządzania produkcją i łańcuchami logistycznymi. Ekspert w diagnozie stanu firm. Priorytetem dla Mikołaja jest poznawanie i wdrażanie nowych sposobów usprawniania pracy i podnoszenia efektywności procesów, co poprawia kondycję przedsiębiorstw i stwarza możliwości rozwoju dla ludzi w nich pracujących, zarówno na poziomie operacyjnym jak i zarządczym.

.

Jesteś specjalistą i szukasz nowych projektów oraz możliwości uczestnictwa w interesujących przedsięwzięciach? 
 Odezwij się!

Zespół

Wierzymy, że wnikliwość i odwaga tworzą sukces. Dlatego nie jesteśmy zwykłą firmą konsultingową - jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem, aktywizującym Twój biznes i wspierającym rozwój Twojego zespołu. Nasza oferta to nie tylko dogłębna analiza sytuacji przedsiębiorstwa - to przede wszystkim kompleksowe rozwiązania oraz wdrożenie oparte na wartościach. Dajemy Ci konkretne narzędzia i metody dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Wspieramy Cię we wdrożeniu i zarządzaniu, optymalizujemy procesy i rozwijamy kompetencje zespołu, przekładając to na trwały wzrost Twojego przedsiębiorstwa. Zaufaj naszej ekspertyzie i razem stwórzmy historię sukcesu Twojej firmy, budując zrównoważoną przyszłość dla nas wszystkich!

Małe logo DATAPAX
Konto DATAPAX na LinkedIn
Konto DATAPAX na Facebook'u
Do góry
Konto DATAPAX na LinkedIn

​Doświadczenie w projektach optymalizacyjnych w zakresie zarządzania produkcją i łańcuchami logistycznymi (Volkswagen Group Polska, Żabka, Solaris Bus & Coach).

​Doświadczenie w projektach optymalizacyjnych w zakresie zarządzania produkcją i łańcuchami logistycznymi (Volkswagen Group Polska, Żabka, Solaris Bus & Coach).

​Doświadczenie w projektach optymalizacyjnych w zakresie zarządzania produkcją
i łańcuchami logistycznymi (Volkswagen Group Polska, Żabka, Solaris Bus & Coach).

O nas

Wiktoria Wolny
Mikołaj Dramowicz
Logo DATAPAX

Specjalizuje się w zarządzaniu projektami. Wspiera pracę konsultantów, posiada doświadczenie w analizie danych i optymalizacji procesów produkcyjnych. Bierze udział w przeprowadzaniu pomiarów, wywiadów z pracownikami firm, pracach warsztatowych. Organizuje Biuro Zarządu DATAPAX i wspiera działania komunikacyjne.

Wiktoria Wolny

Zarządzanie projektami

 

Administracja

 

​Prezes Zarządu

 

Optymalizacje procesów

Mikołaj Dramowicz

Konto DATAPAX na LinkedIn
Konto DATAPAX na Facebook'u
Konto DATAPAX na Instagram

DATAPAX to zespół ekspertów z dziedziny zarządzania procesami i przepływem informacji w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Tworzymy kompetentny zespół specjalistów o bogatym doświadczeniu wdrożeniowym popartym nietuzinkowymi wynikami, którego członkowie realizowali projekty i pracowali na stanowiskach menedżerskich dla takich firm, jak: Volkswagen Group Polska, Solaris Bus & Coach, Polkomtel, Orlen S.A., Enea S.A., Pepsi-Cola General Bottlers Poland, Kompania Piwowarska, Komputronik, Pepco, Decathlon, Brenderup i wiele innych.

Przemysław Miedza

Przemysław Miedza

Działa w branży doradztwa gospodarczego, oferuje wsparcie przy wyborze oraz negocjowaniu ofert instytucji finansujących, pomoc w optymalizacji podatkowej i poszukiwaniu sposobów pozyskania finansowania.

Właściciel LOYTEAM

 

Optymalizacje w finansowaniu

oraz Eksperci

w dziedzinie optymalizacji procesów produkcyjnych i magazynowych, doradztwa w zakresie automatyzacji, wdrożenia odpowiednich systemów IT, projektowania obiektów logistycznych, zarządzania zapasami, zwiększania kompetencji kadry menedżerskiej, pozyskania finansowania.

Filip Marciniak

Grzegorz Kwiatkowski

Prezes Zarządu Nord-Green

 

Wdrażanie systemów IT

Wieloletnie doświadczenie jako Business Development Manager i Kierownik projektów optymalizacyjnych, ekspert we wdrażaniu systemów ERP.

Właściciel firmy zajmującej się energetyką odnawialną, w szczególności rozwijaniem farm fotowoltaicznych, biogazowni oraz układów hybrydowych.

Piotr Cyplik

Konsultant procesów logistycznych, trener z zakresu zarządzania zapasami, zarządzania łańcuchem dostaw, zarządzania logistyką i produkcją, Lean Management, Theory of Constrains, logistyki dystrybucji.

Dyrektor logistyki wewnętrznej w TPV Polska 

 

Zarządzanie operacyjne

Profesor i Kierownik Zakładu na Politechnice Poznańskiej

 

Zarządzanie zapasami

Dr hab. inż. Piotr Cyplik

Piotr Cyplik

Specjalizuje się w zarządzaniu operacyjnym i projektowaniu systemów logistycznych dla największych światowych firm przemysłowych. Główne obszary działania to zarządzanie zapasami, systemy dystrybucyjne, gospodarka magazynowa, łańcuchy dostaw, struktury organizacyjne, oraz optymalizacja systemów informatycznych.

Współpracujemy z:

Zespół:

Prosto do celu!

Dowiedz się, jak możemy współpracować.

.

DATAPAX SP. Z O.O.

ul. Zagórze 9/40

61-112 Poznań

NIP: 7831781179

KRS: 0000736127

REGON: 380519147

Marek Gubała

BEZPŁATNE KONSULTACJE