​Założyciel firmy DATAPAX, konsultant, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych w zakresie zarządzania produkcją i łańcuchami logistycznymi. Ekspert w diagnozie stanu firm. Priorytetem dla Mikołaja jest poznawanie i wdrażanie nowych sposobów usprawniania pracy i podnoszenia efektywności procesów, co poprawia kondycję przedsiębiorstw i stwarza możliwości rozwoju dla ludzi w nich pracujących, zarówno na poziomie operacyjnym jak i zarządczym.

.

Jesteś specjalistą i szukasz nowych projektów oraz możliwości uczestnictwa w interesujących przedsięwzięciach? 
 Odezwij się!

Zespół

Wierzymy, że wnikliwość i odwaga tworzą sukces. Dlatego nie jesteśmy zwykłą firmą konsultingową - jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem, aktywizującym Twój biznes i wspierającym rozwój Twojego zespołu. Nasza oferta to nie tylko dogłębna analiza sytuacji przedsiębiorstwa - to przede wszystkim kompleksowe rozwiązania oraz wdrożenie oparte na wartościach. Dajemy Ci konkretne narzędzia i metody dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Wspieramy Cię we wdrożeniu i zarządzaniu, optymalizujemy procesy i rozwijamy kompetencje zespołu, przekładając to na trwały wzrost Twojego przedsiębiorstwa. Zaufaj naszej ekspertyzie i razem stwórzmy historię sukcesu Twojej firmy, budując zrównoważoną przyszłość dla nas wszystkich!

Małe logo DATAPAX
Konto DATAPAX na LinkedIn
Konto DATAPAX na Facebook'u
Do góry
Konto DATAPAX na LinkedIn

​Doświadczenie w projektach optymalizacyjnych w zakresie zarządzania produkcją i łańcuchami logistycznymi (Volkswagen Group Polska, Żabka, Solaris Bus & Coach).

​Doświadczenie w projektach optymalizacyjnych w zakresie zarządzania produkcją i łańcuchami logistycznymi (Volkswagen Group Polska, Żabka, Solaris Bus & Coach).

​Doświadczenie w projektach optymalizacyjnych w zakresie zarządzania produkcją
i łańcuchami logistycznymi (Volkswagen Group Polska, Żabka, Solaris Bus & Coach).

O nas

Wiktoria Wolny
Mikołaj Dramowicz
Logo DATAPAX

Specjalizuje się w zarządzaniu projektami. Wspiera pracę konsultantów, posiada doświadczenie w analizie danych i optymalizacji procesów produkcyjnych. Bierze udział w przeprowadzaniu pomiarów, wywiadów z pracownikami firm, pracach warsztatowych. Organizuje Biuro Zarządu DATAPAX i wspiera działania komunikacyjne.

Wiktoria Wolny

Zarządzanie projektami

 

Administracja

 

​Prezes Zarządu

 

Optymalizacje procesów

Mikołaj Dramowicz

Konto DATAPAX na LinkedIn
Konto DATAPAX na Facebook'u
Konto DATAPAX na Instagram

DATAPAX to zespół ekspertów z dziedziny zarządzania procesami i przepływem informacji w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Tworzymy kompetentny zespół specjalistów o bogatym doświadczeniu wdrożeniowym popartym nietuzinkowymi wynikami, którego członkowie realizowali projekty i pracowali na stanowiskach menedżerskich dla takich firm, jak: Volkswagen Group Polska, Solaris Bus & Coach, Polkomtel, Orlen S.A., Enea S.A., Pepsi-Cola General Bottlers Poland, Kompania Piwowarska, Komputronik, Pepco, Decathlon, Brenderup i wiele innych.

Przemysław Miedza

Przemysław Miedza

Działa w branży doradztwa gospodarczego, oferuje wsparcie przy wyborze oraz negocjowaniu ofert instytucji finansujących, pomoc w optymalizacji podatkowej i poszukiwaniu sposobów pozyskania finansowania.

Właściciel LOYTEAM

 

Optymalizacje w finansowaniu

Piotr Strzyżewski

Piotr Strzyżewski

CEO w Consulting33

 

Skuteczność kompetencji liderskich

Podnosimy wyniki, entuzjazm i standard Leadership, dzięki czemu możliwe są wyniki firmy nawet 30-100% wyższe w ciągu 6-12 miesięcy.

Podejmiesz wyzwanie?

Zakres: zarządzanie, sprzedaż, produkcja, procesy, komunikacja, HR, motywacja, strategia i wizja.

oraz Eksperci

w dziedzinie optymalizacji procesów produkcyjnych i magazynowych, doradztwa w zakresie automatyzacji, wdrożenia odpowiednich systemów IT, projektowania obiektów logistycznych, zarządzania zapasami, zwiększania kompetencji kadry menedżerskiej, pozyskania finansowania.

Filip Marciniak

Grzegorz Kwiatkowski

Prezes Zarządu Nord-Green

 

Wdrażanie systemów IT

Wieloletnie doświadczenie jako Business Development Manager i Kierownik projektów optymalizacyjnych, ekspert we wdrażaniu systemów ERP.

Właściciel firmy zajmującej się energetyką odnawialną, w szczególności rozwijaniem farm fotowoltaicznych, biogazowni oraz układów hybrydowych.

Piotr Cyplik

Konsultant procesów logistycznych, trener z zakresu zarządzania zapasami, zarządzania łańcuchem dostaw, zarządzania logistyką i produkcją, Lean Management, Theory of Constrains, logistyki dystrybucji.

Dyrektor logistyki wewnętrznej w TPV Polska 

 

Zarządzanie operacyjne

Profesor i Kierownik Zakładu na Politechnice Poznańskiej

 

Zarządzanie zapasami

Dr hab. inż. Piotr Cyplik

Piotr Cyplik

Specjalizuje się w zarządzaniu operacyjnym i projektowaniu systemów logistycznych dla największych światowych firm przemysłowych. Główne obszary działania to zarządzanie zapasami, systemy dystrybucyjne, gospodarka magazynowa, łańcuchy dostaw, struktury organizacyjne, oraz optymalizacja systemów informatycznych.

Mikołaj Orsztynowicz
Przemysław Dratwiński

Mikołaj Orsztynowicz

Przemysław Dratwiński

Zarząd DGDC / Onesource

 

Automatyzacja raportów zarządczych
i przepływu informacji

Eksperci z zakresu projektowania narzędzi i wdrażania Business Intelligence w organizacji. Poza umiejętnościami technicznymi posiadają doświadczenie zawodowe w pracy w controllingu finansowym. Wyświetlają dane z systemów w sposób pozwalający je trafnie analizować oraz usprawniają przepływ informacji.

Współpracujemy z:

Zespół:

Viktoriia Hudz

Viktoriia Hudz

Analiza danych

 

Marketing

 

W ramach swojej działalności zawodowej aktywnie wspiera projekty związane z analizą danych. Wykorzystując swoje umiejętności nabyte na studiach inżynierskich na Politechnice Poznańskiej sprawnie porządkuje procesy, zbiera dane, przeprowadza analizy i wyciąga trafne wnioski. Zaangażowanie obejmuje nie tylko aspekty operacyjne, ale również dbanie o marketing oraz sprzedaż firmy.

Prosto do celu!

Dowiedz się, jak możemy współpracować.

.

DATAPAX SP. Z O.O.

ul. Serbska 4

61-696 Poznań

NIP: 7831781179

KRS: 0000736127

REGON: 380519147

Viktoriia Hudz

Dominika Plucińska

Projekty optymalizacyjne

 

Wdrażanie Lean

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych, programów sugestii pracowniczych i rozwijaniu kompetencji pracowników poprzez prowadzenie szkoleń, w firmach z branży produkcyjnej i logistycznej. Ostatnie doświadczenie zawodowe to praca na stanowisku Eksperta ds. Lean.

Marek Gubała

BEZPŁATNE KONSULTACJE